Ainavu arhitektūras un
labiekārtošanas pakalpojumi
Ekonomija - ekoloģija – estētika
Individuāla attieksme
pret katru klientu
Harmonija visa gada garumā
Ilgstoša profesionāla
pieredze, kvalitātē
un garantija

AINAVU ARHITEKTŪRA UN LABIEKĀRTOŠANA

Uēmums “Baltā Avēnija” sniedz augstas kvalitātes ainavu arhitektūras un labiekārtošanas pakalpojumus, kas atbilst apkārtējai videi, arhitektūrai un ir saskaņoti ar katra klienta vēlmēm un vajadzībām. Pēc šāda principa veidotie dārzi prasa mazāk rūpju kopšanā, ir estētiski ļoti skaisti, un, gadiem ritot, to vērtība nenolietojas, bet pieaug.

Misija – sniegt profesionālus ainavu arhitektūras un labiekārtošanas pakalpojumus, gūstot abpusēju gandarījumu.

Pateicoties godprātīgai attieksmei pret savu darbu, esam iemantojuši plašu klientu loku visā Latvijā. Mūsu klienti ir privātpersonas, pašvaldības un sabiedriskās organizācijas.

Mēs ilgstoši sadarbojamies arī ar bijušajiem klientiem un nepieciešamības gadījumā sniedzam bezmaksas konsultācijas par mūsu projektētā un ierīkotā dārza uzturēšanu un kopšanu.

PIEREDZE

Uzņēmumā strādā speciālisti ar ilgstošu darba pieredzi ainavu arhitektūrā un dārzkopībā, kuriem ir zināšanas par dārzu mākslas vēsturisko attīstību un kuri labi orientējas mūsdienīgu apstādījumu, dārzu un parku projektēšanā un ierīkošanā.

Zināmākie īstenotie sabiedriskie objekti

  • Kuldīgas pilsētas dārza izveide
  • Dzintaru koncertzāles apstādījumu uzturēšana
  • Olimpiskā sporta centra “Rīga” apstādījumu ierīkošana

 Privātmāju dārzu un parku projektēšana un ierīkošana

  • Rīgā, Jūrmalā, Ventspilī, Kuldīgā, Valmierā, Saulkrastos u. c.

GALVENĀS PAMATNOSTĀDNES

SIA “Baltā Avēnija” savu darbību balsta uz trim pamatnostādnēm – ekonomiju, ekoloģiju un estētiku. Trīs vārdi ar dažādām nozīmēm, bet neviens no tiem nav maznozīmīgs ikdienas darbā un veiksmīga projekta īstenošanā.

NO PAVASARA LĪDZ RUDENIM

Katram dārzam un katram klientam piedāvājam individuālu risinājumu ar konkrētai augšanas vietai izvēlētu augu sortimentu. Augi, kas aug savām augšanas prasībām atbilstošā vietā, ir izskatīgi un veselīgi, tie prasa mazāk darba un materiālo ieguldījumu kopšanā.

Ierīkojot dārzus un parkus, izvēlamies augu salikumus, kas savstarpēji papildina cits citu ar dažādo lapojumu, vainagu veidojumu, ziedu formu un krāsu, radot vienotu, harmonisku vidi. Vidi, kas visu gadu – no agra pavasara līdz vēlam rudenim – mainoties lapu, zaru un ziedu krāsām, nekļūst vienmuļa vai garlaicīga.